Yapay kızlık zarı hakkında en çok sorulan sıkça sorulan soruları sitemizde sizler için yanıtladık. Yapay bekaret zarı ihtiyaç halinde kullanımının yanı sıra fantazi amaçlıda tercih edilir.

Yapay Kızlık zarının vücutta her hangi bir yan etkisi var mıdır?
Yapay kızlık zarı bitkisel maddelerden üretildiği için vücuda hiçbir şekilde alerji yapmaz. Ve içerisinde toksit içermediği klinik çalışmalar sonucu kanıtlanmıştır.

Yapay kızlık zarının vajinaya zararı var mıdır?
Yapay kızlık zarının vücuda ya da vajinaya hiç bir zararı veya yan etkisi yoktur, alerjik bir durumla karşılaşmazsınız, toksit madde içermez, rengi bulaşıcı değildir ve yıkanınca geçer.

Yapay Kızlık Zarını Ne Kadar Saklayabiliriz son kullanım tarihi problemi var mı ?
Yapay kızlık zarının üretimi Japonya’da yapılmaktadır ve ülkemize gelişi stokta beklemesi bakımından, sizin elinize geçtiğini tarihten itibaren 3 sene boyunca güvenle saklayabilirsiniz.

Yapay kızlık zarının içerisinde kan veya kan türevi bir madde var mı ?

Hayır. Zarın içinde sıvıyla birleştiğinde kandan ayırt edilemeyen doğal özel üretim kırmızı sıvı boyası vardır.

Ürünün evime gelmesini istemiyorum. Kargodan teslim alabilir miyim?

Ürünü sizin bulunduğunuz en yakın kargo şubesine göndeririz ve oradan teslim alabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken hangi kargo şubesinden teslim almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Kutunun içinde neden iki adet kapsül mevcut?

Birinci üründe nasıl kullanacağını kolaylıkla öğrenmeniz ve denemeniz içindir. Diğerini de yaşamak istediğiniz ve ihtiyacınız olan an için kullanın.

Ürünümün içeriğinin belli olmasını istemiyorum?

Siparişleriniz kapalı ambalajda kargo poşeti ile özel olarak paketlenecektir. Paket üzerinde firma ismi amblemi yer almaz ve ürün içeriği hakkında her hangi bir ibare yer almaz. Gönderen şahıs olarak görünür ve hediyelik eşya olarak görünür.

Kargo ücreti ne kadar tutuyor?

Kargo ücreti kapıda ödemelerde şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Ne zaman kullanmam gerekiyor?

Cinsel ilişkiye girmeden 15-20 dakika öncesinde vajinanıza yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Eğer salgınız az ise 2-3 damla su üzerine damlatıp ovalamanız yeterli olacaktır.

Kapıda ödeme işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Siparişi yaptıktan 1-2 iş günü içinde kargo görevlisi gelir ve size nakit ödeme karşılığında ürünü teslim almanızı sağlar.

Ürünü sipariş verdim ne zaman bana ulaşır?

Aynı gün içerisinde verilen siparişler aynı gün içerisinde saat 15:00’e kadar kargoya teslim edilir. 15:00’den sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 1-2 gün içerisinde size ulaşır.

İlişkiden sonra ne yapmam gerekiyor ?

Yapay kızlık zarını kullandıktan sonra vajinanızı yıkamanız yeterlidir.

Kanama gerçekten meydana geliyor mu?

Normal bir bayanın kızlık zarının bozulduğunda gelecek kadar kan miktarı kadar yapay kan ortaya çıkar.

Yapay kızlık zarı farkedilir mi?

Kapsül tamamıyla eridiğinden ve sıvı formunda olduğundan dolayı kesinlikle farkedilmez..