Yapay Kızlık Zarı Yorumlar

Yorumlar

Yapay kızlık zarı kullanıcı yorumları ve yapay kızlık zarı kullananlar tarafından paylaşılmış yorumları sitemizden okuyabilirsiniz. Sitemizde yapay zar kullanan bayanların kanlı görselleri bulunan yorumları sizlerle paylaşmıyoruz.

Yapay kızlık zarı kullananların yorumları okuyabilir, sizlerde yapay bekaret zarı yorumları paylaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

ÖzgeAfyon Yapay kızlık zarı sipariş vermek istiyorum nasıl veririm

Müşteri TemsilcisiİstanbulSitemizden satın al bölümünden bilgilerinizi girerek kolayca sipariş vermeniz mümkündür.

FeyzaManisa yorumlar Yapay bekaret zarı kullandım sonuç burada :) başardım

NezahatBursa yorumlar yapay bekaret zarı kullandım işte sonuç

nihalErzincan bir hata yüzünden bende bakire değilim yapay kızlık zarı satın almak istiyorum kesin belli olmaz demi

Müşteri TemsilcisiİstanbulYapay bekaret kanı gerçek kızlık zarıyla neredeyse birebirdir. Hiç bir şekilde belli olmaz.

Özlem A.Niğde Düşüğünüme az kaldı tam iki aydır en güvenilir yapay kızlık zarı satışı yapan firma araştırıyordum sizin olduğunuza emin oldum ve sipariş verdim iyiki de sizden yapay zar almışım hayatım değişti sayenizde çok ama çok çok teşekkür ederim.

Pelin Y*****İzmir bence çok güzel bir ürün erkek arkadaşım anlamadı bile, herkese tavsiye ediyorum

Hilal T***Antalya 2 hafta önce satın aldım ve başarıyla kullandım. Kandan ayırt edilmiyor arkadaşlar tavsiye ederim

NuranMuğla Yapay zar kullandım gayette işimi gördü benim için çok büyük bir problemdi hayatımı kurtardığınız için teşekkürler.

Şule E*****Aydın erkek arkadaşım ile sürtünme ile birlikte olurken bir anda oldu kızlık zarım gitti kan geldi evleneceğim yakın zamanda çok korkuyorum kızlık zarı dikimi için çok yüksek paralar istiyorlar yapay zar alırsam kesin işe yarıyor mu?

Müşteri TemsilcisiİstanbulMerhabalar, kullanım bilgisine göre kullanılırsa kesin sonuç alınacaktır.

Ayla G******Balıkesir Yapay kızlık zarı eczanelerde satılıyor mu?

Müşteri TemsilcisiİstanbulYapay kızlık zarı eczanelerde satılan bir ürün değildir. Sadece web sitemiz üzerinden sipariş verilebilir.

Nur S******Kocaeli İnternette tesadüfen kızlık zarı dikimi yapılmadan da bakire olunuyormuş onu öğrenmiş oldum maaşım yatınca yapay bakirelik zarı bende sipariş vereceğim

Fatmaİstanbul Bu yorumlar gerçek mi bunu da yayınlayın bakalım!!!! YORUM

MelikeÇankırı Resmen bu zar hayatımı karartmıştı iyi ki bu siteyi buldum

asuman n*******İstanbul yapay kızlık zarı daha önce duymuştum fakat bir gün bana lazım olacağını hiç düşünmedim bir kutuda iki tane var birisi denemek için diyorsunuz ya orasını hiç anlamak mümkün değil yani denemek için biriyle tekrar mı ilişkiye girmemiz lazım

Müşteri TemsilcisiİstanbulMutlaka denemek için biriyle birlikte olmaya gerek yok. Ürünün ise yarayıp yaramayacağı hakkında bilgi sahibi olmanız için yeterli olacaktır.

Zübeyde N*****İzmir Bu yorumlar gerçek mi

Hayriye Y*****Bilecik bahar aylarında düğünüm olacak eski sevgilimle birlikte oldum ya diktirme yapicam yada bu yapay zardan alicam. yapay zar alsam ne kadar süre dayanır son kullanma süresi ne kadar

Müşteri TemsilcisiİstanbulEn az iki yıl serin ve kuru ortamda saklayabilirsiniz. Paketi açılmadığı sürece hiçbir bozulma problemi olmaz.

Yorum Yaz

Dikkat! Yazdığınız yorumlar hemen sayfamızda yayınlanacaktır.
Müşterilerimizin doğru bilinçlendirilmesi için yapay kızlık zarı kullanım deneyimlerinizi lütfen bize anlatın memnuniyetlerinizi şikayetlerinizi ve önerilerinizi dikkate alacağımızdan hiç şüpheniz olmasın çünkü sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir.

Not: Lütfen fotoğraf yüklerken mahrem yerlerin görünmediğine emin olun aksi halde yorumunuz yayınlanmayacaktır.
Dipnot: Sahte yorumları önlemek için ip adresiniz kayıt altındadır, saygılı bir düzeyde yorum yazacağınız için teşekkür ederiz.